آمار
  • تعداد کالا: 0
  • بازدید امروز: 64
  • بازدید دیروز: 54
  • بازدید کل: 61340

درباره سینماگر

بازدید: 444

گروه رسانه ای سینماگر در زمینه ساخت محتوای فرهنگی در عرصه سینما و نمایش فعالیت دارد . در سینماگر اخبار و موضوعات روز سینماو نمایش ایران و جهان و ویدیوهای مرتبط با آن از منابع موثق خبری منتشر می گردد . در دیگر بخش های سینماگر محتواهای آموزشی ، تحلیلی در قالب مصاحبه با نامداران صنعت سیننا و نمایش برای مخاطبین در بخش های مختلف ویدیویی منتشر می گردد.

در گفتگوهای تولیدی سینماگر با اهل فن سینما که غالبا بازیگر محور است . تلاش بر آن داریم تا با تحلیل درست هنر بازیگری ، راهکارهای مناسبی را برای علاقه مندان و استعدادهای بازیگری ارائه بدهیم . تلاش ما بر آن است تا با تولید محتواهای تحلیلی درباره سینما و هنر بازیگری ، فضای سالم و رقابتی را برای استعدادهای بازیگری ایجاد کنیم که این مهم در پلتفرم دیگر سینماگر به صورت اپلیکیشن برای استعدادهای بازیگری در دسترس قرار خواهد گرفت.

سینماگر در دیگر حوزه ها مانند نشر و کتب نیز با ناشران مرتبط با حوزه فرهنگ و هنر فعالیت مستقیم دارد . در این بخش به معرفی کتب و مقالات مورد نیاز علاقه مندان پرداخته می شود و با توجه به میزان علاقه مندی و درخواست مخاطبین لینک محصولات مورد نظر جهت تهیه در صفحه وبسایت سینماگر در اختیار مخاطبین قرار می گیرد .

نظرات